İADE VE DEĞİŞİM KOŞULLARI
 
İade/değişim işlemi için, kullanılmamış durumdaki ürünü, orijinal ambalajı ve faturanın aslı ile birlikte, aşağıdaki adımları izleyerek Sürat Kargo aracılığı ile bize göndermeniz gerekmektedir.
 
İADE İŞLEMİ  
 
Sitemizden aldığınız kullanılmamış durumdaki ürünler için iade işlemi, fatura kesim tarihinden sonraki 14 gün içinde, [email protected] mail adresimize e-mail atarak veya 444 35 46 numarasından bizlere ulaşarak , iade talebinizi iletmenizi rica ederiz.  Siparişleriniz için iade talebinde bulunduğunuzda , kargo ücretinin iadesi yapılamamaktadır. Bu aşamadan sonra sipariş numaranızı mutlaka belirterek, faturada yer alan “iade/değişim formu”nu eksiksiz doldurarak, ürünü orijinal ambalajı ve faturanın aslı ile birlikte aşağıdaki adrese gönderebilirsiniz.
 
Ekin Endüstriyel Isıtma Soğutma A.Ş.
Dudullu OSB, 107. Sokak B14 Blok No:2 Ümraniye, İstanbul
 
 
Aynı siparişde iade işleminin kargo ücreti müşteriye aittir. Paketinizi  Aras Kargo ile göndermeniz gerekmektedir. Farklı kargo firmaları ile gönderilen kargolar firmamızca kabul edilmemektedir. Farklı kargo firmaları ile gönderilen kargoların geliş & gidiş kargo ücreti müşteriye aittir. İade işlemlerinde kullanılmamış durumdaki ürünü, orijinal ambalajının kutusuna zarar gelmeyecek şekilde paketleme yapılması şarttır. Kargo aşamasında paketlemeden kaynaklı hasar ve deformasyonlardan firmamız mesul değildir. İptal işlemi gerçekleştiğinde siz değerli müşterilerimize göndereceğimiz e-mail ile bilgilendirme yapılacaktır. Müşterinin ürünü iade etmesi veya alışverişinden cayması halinde, iade edilen ürün tarafımıza ulaştığı anda, aynı gün içerisinde ürün bedeli iade edilir. Kredi kartına ürün iade bedeli bankanız tarafından 2-6 hafta arasında yapılmaktadır. Bu sürede firmamızın tasarrufu bulunmamaktadır.
 

Duyurulardan ve

kampanyalardan
haberdar ol
Bülten Üyeliği Aydınlatma Metni'ni okudum ve kabul ediyorum
© 2024 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret Yazılımı ile hazırlanmıştır